Logo MS2010 male
Česky

World Goldpanning Championship
Zlaté Hory 2010

Reg. Num. Last Name First Name Country City Categories
10010 Lojkásek Martin CZ Brno CPB
10021 Fischer Jiří CZ Brno PM,CPK,CPB,T5,T3,T3N,T2N
10032 Múčková Daniela SK Ladce PW,CPB,NT,T5,T3
10043 Kollár Jozef SK Trebišov PM,CPK,CPB,T5,T3,T3N
10054 Kollárová Mária SK Trebišov PW
10065 Kozák Ivan SK Trebišov JUN
10076 Martiš Branislav SK Žiar nad Hronom PM,CPK,CPB,T5
10098 Helekal Tomáš CZ Bruntál PM,CPK,CPB,T2N
10109 Kolísek Radek CZ Brno PM,CPB,T3,T2N
10120 Sýkorová Jana SK Mládzovo PW
10131 Goga Nevada Stanislav SK Mládzovo PM
10153 Vrana Jiří CZ Slaný PM,CPK,CPB
10175 Šarbach Michal CZ Prachatice PM,VET,CPK,CPB
10208 Križániová Soňa SK Banská Bystrica PW,CPB
10219 Medek Zdeněk CZ Praha CPK,CPB
10230 Anderlová Petra CZ Brno PW
10241 Anderle Pavel CZ Brno PM
10252 Vachek Jan CZ 500 11 Hradec Králové PM
10263 Van Wijhe Ruurd NL Houten PM,CPK,CPB,NT,T5,T3
10274 Cornelisse Gonneke NL Houten PW,CPK,CPB,PAN
10285 Korhonen Jouko FI 90910 Kontio PM,CPK,CPB,T3,T2N
10296 Muotkajarvi Pirjo FI 90910 Kontio PW,CPK,CPB,PAN
10307 Ramella Arturo IT Occhieppo Superiore PM,CPK,CPB,NT,T5,T3,T3N,T2N
10329 Järvinen Jari FI 35600 Halli PM,CPK,CPB
10340 Patokallio Jouni FI Ivalo PM,CPK,T5,T3
10351 Hongisto Pentti FI Kauhajoki PM,VET,CPK,CPB,T5,T3,T3N,T2N,PAN
10362 Menna Leila FI Kauhajoki PW,CPK,CPB
10373 Herba Zdzislaw PL 59-500 Złotoryja PM
10384 Vaali Tapio FI 34870 Visuvesi PM,CPK,CPB,T5,T3,T3N
10395 Nieminen Sanna FI 34800 Virrat PW,CPK
10406 Mäkelä Jukka FI 34800 Virrat PM,CPK,CPB
10417 Deinhofer Hilde AT St. Peter in der Au PW,CPK,T3
10439 Deinhofer Leo AT St. Peter in der Au PM,CPK,CPB
10472 Karlsson Ken SE Kopparberg PM,CPK,NT,T5,T3,T3N,T2N
10483 Kalander-Karlsson Ulla SE Kopparberg PW,CPK
10494 Slívka Jiří CZ Bruntál CH
10505 Slívková Hana CZ Bruntál PW,CPK,T2N
10516 Slívka Miroslav CZ Bruntál PM,CPB,T3
10527 Repola Raimo FI Kristiinankaupunki PM,VET,CPK
10538 Repola Arja FI Kristiinankaupunki PW,VET
10549 Keränen Veikko FI Tornio PM,VET,CPK,T5,T3,T3N,PAN
10560 Keränen Maija FI Tornio PW,VET,CPK
10571 Linnarsson Thomas SE Malmö PM,CPK,CPB,T3,T2N
10582 Rosen Anette SE Malmö PW,CPK
10604 Santos Prause Daniela DE 94469 Deggendorf PW,JUN,T2N
10626 Prause Reinhard DE 94469 Deggendorf PM,CPK,CPB,T3,T2N
10637 Poláček Lukáš CZ Bruntál PM,CPK,CPB
10648 Schmidwenzl Ludwig DE München PM,CPK
10659 Mäkilaurila Martti FI 34800 Virrat PM,CPK,CPB
10670 Válková Jana CZ Bruntál PW,CPB,T5,T3N
10681 Turk (YC) Walther IT Bolzano PM,CPK,CPB,T2N
10692 Piccoli Ugo IT Bolzano PM,CPK,CPB
10703 Ojanpää Jukka FI Kauhajoki PM,VET,CPK,CPB
10714 Ylikoski Matti FI Kauhajoki PM,VET
10725 Michalec Marek SK Melčice-Lieskové PM,CPK,CPB
10736 Režná Helena SK Melčice-Lieskové PW,CPB,T5,T3,T2N
10747 Režná Michaela SK Melčice-Lieskové PW
10758 Polzer Robert AT Wien PM,VET,CPK,CPB,T5,T3N
10769 Baron Erich AT 1190 Wien PM,VET,CPB,T3
10780 Baron Ilse AT 1190 Wien PW,VET,CPB
10791 Wolf Christian AT Schranawand PM,CPK,CPB
10802 Nummela Pentti FI 02340 Espoo PM,VET,CPK,CPB,T3
10813 Arho Raija FI 02340 Espoo PW,VET,CPK,CPB
10835 Melmuková Šárka CZ Litoměřice PW,CPB,T3
10846 Melmuková Terezie CZ Litoměřice CH
10857 Nagy Miroslav SK Bratislava PM,CPB
10879 Kaňa III. Richard SK Hodruša - Hámre 96661 PM,CPB
10890 Kaňa II. Richard SK Hodruša - Hámre 96661 PM,CPB,T3,PAN
10901 Kaňová Jarmila SK Hodruša - Hámre 96661 PW
10912 Brandstetter Gerhard AT Steyr PM,CPK,CPB
10923 Kapek Jaroslav CZ Bavorov PM,CPB,T2N
10934 Kapková Dagmar CZ Bavorov PW,CPB
10945 Martini Bruno IT Campiglia Cervo PM,VET,CPK
10956 Salogni Anna IT Campiglia Cervo PW,CPK
10967 Pihlman Mikko FI Joensuu PM,VET,CPK,PAN
10978 Pihlman Leena FI Joensuu PW,VET,CPK,T3,T3N,T2N
10989 Patokallio Minna FI 99800 Ivalo PW,CPK,CPB,T3N,T2N,PAN
11000 Gugler Josef AT 3354 Wolfsbach PM,VET,CPK
11011 Postl Karl AT 5020 Salzburg PM,VET,CPK,T3
11022 Patokallio Pekka FI Tampere PM,VET
11033 Lesenechal Florence FR Jazeneuil PW,CPK,CPB,T3
11044 Lesenechal Thierry FR Jazeneuil PM,CPK,CPB
11055 Lesenechal Arnaud FR Jazeneuil CH
11066 Lesenechal Clément FR Jazeneuil CH
11088 Räisänen Anita FI 00940 Helsinki PW,CPK,CPB
11099 Pohjola Päivi FI 90100 Oulu PW,CPK,CPB
11110 Drápalová Květa CZ Bruntál PW,CPK
11121 Kukkola Väinö FI 00630 Helsinki PM,VET,CPK,CPB,T2N
11132 Tolvanen (YC) Marko FI Kangasala As. PM,CPK
11143 Tolvanen Antti FI Kangasala As. CH
11154 Matilainen Taina FI Kangasala As. PW,CPK
11165 Leinonen Toni FI Kangasala As. JUN,CPK
11176 Leinonen Tiia FI Kangasala As. JUN,CH
11187 Nicoletta Flora IT Netro PW,CPK
11198 Kannisto Marjatta FI 20320 Turku PW,T2N
11209 Eichhorn Christine DE Passau PW,T3
11220 Eichhorn Andreas DE Passau PM,CPK,T5
11231 Geschawitz Roswitha DE Kosilenzien PW
11242 Geschawitz Dieter DE Kosilenzien PM,CPK,T3
11253 Lettner Lukas AT Graz PM,JUN
11264 Urban Heimo AT Graz PM,CPK,CPB,T3N,T2N
11275 Matilainen Kauko FI 36200 Kangasala PM,VET,CPK,T5,T3,T3N
11286 Tuomainen Manta FI 33610 Tampere PW,VET,CPK
11297 Schmidlehner Karlheinz AT 4560 Kirchdorf PM,T3
11308 Zahrhuber Petra AT Attnang-Puchheim PW
11319 Hager Peter CH Ch-9062 Lustmühle PM,VET,CPK
11330 Tessaro Marianne CH Ch-9062 Lustmühle PW,CPK
11341 Hartmann Frank DE Bröckel PM,CPK,CPB
11352 Hartmann Melani DE Bröckel PW,CPK
11363 Preuss Carmen DE Hallbergmoos PW,T5,T3
11374 Preuss Steffen DE Hallbergmoos PM
11385 Preuss Vincent DE Hallbergmoos CH
11407 Champigny Jean-Louis FR Lorigne VET,T5
11418 Komora Ondrej SK Hriňová PM,CPK,CPB
11429 Rauh Jürgen DE 96242 Sonnefeld PM,CPK,CPB
11440 Langseth Geir NO 9915 Kirkenes PM,VET,CPK,CPB,T2N
11451 Langseth Torill NO 9915 Kirkenes PW,CPK,CPB
11462 Elšík Vladan CZ Čachrov PM,CPB
11473 Kuusela Kauno FI Helsinki PM,CPK,T3
11484 Dieterich Birte DE 67098 Bad Dürkheim PW,CPK,CPB
11495 Dieterich Carina DE 67098 Bad Dürkheim CH
11506 Weck Andreas DE Thallwitz PM,CPK,T3,T3N,T2N
11517 Weck Rita DE Thallwitz PW,CPK
11528 Trefil Jiří CZ Praha PM,CPB
11539 Stützinger Birgit DE 95497 Goldkronach PW,VET,T3
11550 Stützinger Hans DE 95497 Goldkronach PM,VET,NT
11561 Hezel Gerhard DE 71332 Waiblingen PM,VET
11594 Ossenkopf Peter DE D 09599 Freiberg PM,VET,CPB,PAN
11605 Dieterich Tobias DE 67098 Bad Dürkheim PM,CPK,CPB,T3,T3N,T2N
11616 Conti Luigi Alessio IT Monza PM,VET,CPK
11627 Haslinger Joseph AT Rauris PM,VET,CPK,CPB,NT,T5,T3,T3N
11638 Bergmeister Helga AT Rauris PW,VET,CPK,CPB
11649 Eberharter Katharina AT Rauris PW,VET,CPK,CPB
11682 Kollár Viliam SK Žiar nad Hronom PM,VET
11693 Adamec Matej SK Žiar nad Hronom JUN,PAN
11704 Santos Prause Maximilian DE 94469 Deggendorf PM,JUN,CPK,CH,T5
11715 Rizzo Dos Santos Prause Alessandra BR 94469 Deggendorf PW,CPK
11726 Saltman David UK Manchester PM,VET
11737 Oleksiková Vladimíra SK Sečovce PW,T3N
11748 Oleksik Xavér SK Sečovce CH
11759 Resl Richad CZ Praha 5 - Smíchov PM
11770 Megert Brigitte CH 3600 Thun PW,CPK,T3
11781 Megert Rene CH 3600 Thun PM,VET,CPK
11792 Hering Frank DE 37619 Bodenwerder PM,VET
11803 Pizzoglio Valerio IT Benna PM,CPB
11814 Pizzoglio Valter IT Benna PM,CPK,CPB
11825 Mosca Graziano IT Benna PM,VET,T5,T3
11836 Lüdi Marlise CH 3438 Lauperswil PW,CPK,T5,T3,T3N
11847 Mauerhofer Silvia CH 3533 Bowil PW,CPK
11858 Pfander Peter CH 3054 Schüpfen PM,VET,CPK
11869 Steiger Jean Piere CH 6010 Kriens PM,CPK
11880 Schoenmaker Koos NL Klaaswaal PM,VET
11891 De Kreek Herma NL Klaaswaal PW
11913 Křesina Lukáš CZ Třebíč PM,CPB
11924 Marti Werner CH 3257 Grossaffoltern PM,VET,CPK
11935 Vögeli Ruth CH 3257 Grossaffoltern PW,VET,CPK
11946 Ilmonen Marika FI Visuvesi PW,CPK,CPB,T5,T3,T3N,T2N
11957 Mäkelä Pia FI Kuru PW,CPK,CPB
11968 Sivula Heljä FI 34600 Ruovesi PW
11979 Sivula Mauri FI 34600 Ruovesi PM
11990 Friman Mirja FI 40270 Palokka PW
12001 Friman Esa FI 40270 Palokka PM,VET
12012 Seppälä Antti FI 07900 Loviisa PM,VET,CPK,CPB,T5,T3,T3N,T2N,PAN
12023 Seppälä Lea FI 07900 Loviisa PW,VET,CPK,CPB
12034 Rannikko Erkki FI 35600 Halli PM,VET,CPK
12045 Lind Olavi Nopsajalka FI 86440 Lampinsaari PM,VET,CPK,CPB,T5,T3,T3N,T2N
12056 Puhakka Erkki FI 02270 Espoo PM,VET,CPK,CPB
12067 Kuisma Iisakki FI 05450 Nukari PM,VET,CPK,CPB,T3,T3N
12078 Skogman Kai FI 00830 Helsinki VET
12089 Mauno Seppo FI 99690 Vuotso PM,VET,CPK
12100 Patala Anita FI Kuusankoski PW,VET,CPK,CPB
12111 Järvinen Raija FI 02360 Espoo PW,VET,CPK
12122 Järvinen Ape FI 02360 Espoo PM,VET,CPK
12133 Pekkala Meeri FI Jyväskylä PW,VET,CPK,CPB
12155 Tunturi Mirja FI 13250 Hämeenlinna PW,VET
12166 Tunturi Tuija FI 13430 Hämeenlinna PW,T5,T3
12177 Blomqvist Tenho FI 32280 Metsäkorpi PM,VET,CPK,CPB
12188 Lehto Markku FI 14200 Turenki PM,VET
12199 Lehto Esa FI 14200 Turenki PM
12210 Stuart Samantha ZA Johannesburg PW,CPK
12221 Stuart Alan Jii-Haa ZA Johannesburg PM,CPK,T3,T2N
12232 Mardyła Konrad PL Złotoryja PM,CPB
12243 Ugorek Jakub PL Milicz PM,JUN,CPK,CPB
12254 Drozd Roman PL Poznań PM,CPK,CPB
12265 Zeman Herbert AT Wien PM,VET,CPK,CPB
12276 Sieradzki Wacław PL Złotoryja PM,VET
12287 Jędroszkowiak Krzysztof PL Złotoryja PM,CPK,CPB,NT
12298 Korkosz Zofia PL Złotoryja PW,VET
12309 Dobravský František SK 972 47 Oslany PM,T3
12320 Dobravská Miroslava SK 972 47 Oslany PW
12331 Dobravská Tamara SK 972 47 Oslany CH
12342 Čurda Milan CZ Hrob PM,CPK,CPB
12353 Ťažký Henrich SK Banská Bystrica PM,CPB
12364 Stejskal David CZ Vřesina u Hlučína JUN
12375 Bonnaire Jean-Noël FR St Martin d'Ablois PM,VET,CPB,T3
12386 Bonnaire Emmanuelle FR St Martin d'Ablois PW,CPB
12397 Janusz Jean FR 69200 Vénissieux PM,VET
12408 Guillet Edmonde FR 69200 Vénissieux PW,VET
12419 Chaslot Jacques FR Yvre l'Eveque PM,VET,CPB
12430 Vaškovic Lubomír CZ Votice CPK,CPB
12441 Grundbacher Friedrich CH 3113 Rubigen PM,VET,CPK
12452 Grönlund Johan FI 21110 Naantali PM,VET,T3
12463 Petřina Vladimír CZ Praha 6 PM,CPK,CPB
12474 Aspan Peter AT Weigelsdorf PM,CPK,CPB,T5,T3
12507 Kolu Henrikki FI 34800 Virrat PM,CPK,CPB
12518 Capellaro Paola IT Mongrando Biella PW,CPK,T3
12529 Urbánek Jan CZ Plzeň PM,CPB
12540 Gil Aleksandra PL Złotoryja PW
12551 Boulestin (YC) Clovis FR 33190 Fontet PM,VET
12562 Boulestin Françoise FR 33190 Fontet PW,VET,CPB
12573 Syrjälä Auvo FI 33580 Tampere PM,CPK,CPB
12584 Wójtowicz Piotr PL Złotoryja PM
12595 Jędroszkowiak Anna PL Złotoryja PW
12606 Dlabal Martin CZ Praha PM
12617 Hewitson Ian UK Windermere PM,VET,CPK,T3N
12628 Dunovská Kateřina CZ Praha 8 CH,T3
12639 Dunovská Štěpánka CZ Praha 8 PW
12650 Dunovský Jirka CZ Praha 8 CPB
12661 Kolbaba sen. Ladislav CZ Brno - Staré Brno PM,VET
12672 Vermaak Coen ZA Sabie PM,T5,T3N,T2N
12683 Vermaak Sonja ZA Sabie PW,CPK,CPB,T5,PAN
12694 Pávek Miroslav CZ České Budějovice PM
12705 Činka Jiří CZ Praha 5 - Řeporyje PM
12716 Antonická Beáta SK Spišská Nová Ves PW
12727 Cengel Peter SK Košice PM
12738 Schwarzmaier Franz AT 4931 Mettmach PM
12749 Swanepoel Eugene ZA Pilgrim's Rest PM,T5,T3
12760 Skrzyński Mateusz PL Złotoryja PM
12782 Markowska Marta PL Wrocław PW
12793 Płoński Szymon PL Wrocław PM
12804 Żurawski Paweł PL Złotoryja PM
12837 Żurawska Magdalena PL Złotoryja PW
12848 Otręba Michał PL Złotoryja PM
12859 Maćkowiak Agnieszka PL Legnica CH
12870 Soja Kacper PL Złotoryja CH
12881 Soja Zbigniew PL Złotoryja PM
12892 Rizzi Giuseppe IT Busto Arsizio PM,VET,T5,T3,T3N
12903 Fürstová Jitka CZ Hrob PW,CPB
12914 Fürst Jiří CZ Hrob PM,CPB
12925 Lauxen Stephan NL 9482 Pe Tynaarlo PM,CPK,CPB
12936 Vaník Vladimír SK Prešov PM
12947 Kochanowski Paweł PL Złotoryja PM
12958 Kavalír Jan CZ Kutná Hora PM,CPK,CPB
12969 Barrow Steve ZA Pilgrim's Rest PM,CPK,CPB,T3
12980 Gundry Elna ZA Pilgrim's Rest PW,VET,T3
12991 Guyon Claude FR 70000 Echenoz la Meline PM,VET,CPK,CPB,NT
13002 Guyon Christine FR 70000 Echenoz la Méline PW,VET,CPK,CPB
13013 Archibald James CA Dawson City PM,VET,CPK,CPB
13024 Sosef Sam NL Poeldijk PM,CPK,CPB,T3
13035 Van Diggelen Esther NL Poeldijk PW,CPK,CPB,T3N
13046 Meekel John CH 3075 Rüfenacht PM,VET,CPK,NT
13057 Brest Jacques FR 69200 Venissieux VET,T5,T3
13068 Thibaud Cecile FR 74240 Gaillard PW,CPK,CPB
13079 Verbich František SK Prievidza PM
13090 Verbichová Anička SK Prievidza PW
13101 Wójtowicz Michał PL Złotoryja JUN,CH
13145 Greeff Marius ZA Johannesburg PM
13156 Kahts David ZA Pilgrim's Rest PM,CPK
13167 Kahts Sharon ZA Pilgrim's Rest PW,CPK,T3
13178 Traill Linda ZA Graskop PW,CPK,T2N
13189 Traill Brendan ZA Graskop PM
13200 Pringle John ZA Pilgrim's Rest PM,CPK
13211 Pringle Luca ZA Pilgrim's Rest PW,CPK,T3
13222 Goodwin Sherry ZA Pilgrim's Rest PW,T3
13233 Brink Danny ZA Barberton PM,VET,CPK,CPB
13244 Ngwenya Zodwa ZA Sabie PW
13255 Ngwenya Benjamin ZA Sabie PM,T3
13266 Thulelo Surprise ZA Pilgrim's Rest PM
13277 Mashego Joseph ZA Pilgrim's Rest PM,CPK
13288 Mogane Essie ZA Pilgrim's Rest PW,CPK,T5,T3
13299 Dibakoane Alex ZA Graskop PM,T3
13310 Mthuke Sendra ZA Pilgrim's Rest PW,CPB,NT
13321 Mnguni Solly ZA Pilgrim's Rest PM
13332 Vieira Cheryl ZA Graskop PW,CPK,T5
13354 Vieira Jonathan ZA Graskop PM,CPK,CPB,T3
13365 Vieira Dean ZA Graskop PM,CPK
13376 Nsimba Martin ZA Pilgrim's Rest PM
13387 Kgwedi Chairman ZA Pilgrim's Rest PM
13398 Mokgotho Matete ZA Pilgrim's Rest PM
13409 Mokoena Matricia ZA Nelspruit PW
13420 Nkosi Sibongile ZA Nelspruit PW
13442 Singh Sanjay ZA Nelspruit PM,CPK,T5,T3
13453 Mjwara Sindisiwe ZA Nelspruit PW
13475 Mastomäki Lempi FI 35820 Mänttä PW,VET
13486 Krejcarová Adéla CZ Malešov JUN
13497 Štědrá Veronika CZ Mlékovice - Toušice CPB,NT
13508 Rolle Robert DE Efringen-Kirchen PM,CPK,CPB,T3N
13519 Ochantel Karl DE 92648 Vohenstrauss PM,VET
13530 Gacov Demeter SK Kremnica PM
13541 Chesneau Jean Pierre FR Clermont Ferrand PM,CPB
13552 Chesneau Marlène FR Clermont Ferrand PW,CPB
13563 Dudkiewicz Lucy PL Poznań / Złotniki PW
13574 Dudkiewicz Jarek PL Poznań / Złotniki PM,CPK,CPB,T5,T3
13585 Hartl Ludvík CZ Vyškov PM
13596 Makowski Norbert PL Złotoryja PM
13607 Hájek Ondřej CZ Uherské Hradiště PM
13629 Niutanen Kaisa FI 33200 Tampere PW
13640 Kelander Pentti FI 41900 Petäjävesi PM,VET,CPK,CPB
13651 Beranová Hana CZ Kolín PW
13662 Tupin Pierre FR 70140 Vadans PM,VET,CPB
13673 Boggio Luca IT Strona PM,CPK,CPB
13684 Orava Esko FI FI-97220 Sinettä PM,CPK,NT
13695 Chlád Radek CZ Světlá nad Sázavou PM,CPB
13706 Bartáková Dagmar CZ Světlá nad Sázavou PW,CPB
13717 Orava Eija FI FI-97220 Sinettä PW,CPK
13728 Garcia Gutierrez Juan Miguel ES Madrid PM,T3N
13739 Antoranz Contera Pedro ES Madrid PM,CPK
13750 Rifaterra Escorihuela Alicia ES Madrid PW
13761 Polidori Nicolò IT Zubiena JUN,PAN
13772 Bogni Giorgio IT Sesto Calende PM,CPK
13783 Contin Giuseppe IT Trezzano Rosa PM,VET
13794 Da Rocha Marcos ES Navelgas PM,CPK,NT,T3
13805 Castaño Gancedo Cesar ES Navelgas PM,CPB
13816 Herreros Marta ES Navelgas PW,CPB,T5
13860 Nakano Hideko JP Trivolzio 27020 ( Pv ) PW,T3
13871 Pasqualini Luca IT Trivolzio PM
13882 Marja Jarva FI 99600 Sodankylä PW,CPK
13893 Klee Volker DE 39264 Nedlitz PM,CPK
13904 Kořenář Jan CZ Světlá nad Sázavou PM,CPK,CPB,T5,T3,T3N
13915 Jecha Václav CZ Klecany PM
13926 Pokrywka Zdzisław PL Złotoryja PM,CPK
13937 Bašta Jan CZ Dobříš PM,CPB
13948 Nivala Reijo FI Jyväskylä PM,VET,CPK,CPB,T3,T3N
13959 Proudil Jaroslav CZ Zlaté Hory VET,CPB,VIP
13970 Vaněk Miroslav CZ Bruntál PM
13992 Van der Poel Walter NL Utrecht PM,CPK,CPB
14003 Gatzsche Werner DE Zwickau PM
14014 Greib Wolfgang DE 56598 Rheinbrohl PM,CPK,CPB,T5,T3
14036 Makowska Martyna PL Zlotoryja JUN
14047 Kosatka Wojciech PL Kielce PM,CPK,CPB
14058 Hillier Kim AU Cairns PM,CPK,CPB
14091 Brand Vlastimil CZ Plzeň CPB,PAN
14102 Brandová Kateřina CZ Plzeň CPB
14113 Večeřa Josef CZ Jeseník PM,CPB,T3
14124 Večeřa (YC) Vladimír CZ Jeseník PM,CPB
14135 Večeřová Viera CZ Jeseník PW,T5
14146 Večeřa Martin CZ Jeseník PM,CPK
14157 Zeman Zdenek CZ Svobodné Heřmanice CPB,T2N
14168 Režný Jozef SK Melčice-Lieskové PM,CPB
14179 Šorf Zdeněk CZ Ústí nad Labem CPB
14190 Filo Eduard SK Trenčín PM,CPB,T3
14201 Šorf Martin CZ Podlešín PM,CPB
14212 Hrabovská Iveta SK Trenčín PW
14223 Hrabovský Ján SK Trenčín PM,T2N
14234 Meravá Veronika SK Trenčín PW
14245 Jahn Isabella DE 80939 Muenchen PW,CPK
14256 Jahn Pamy DE 80939 Muenchen PW
14267 Jahn Alfred DE 80939 Muenchen PM
14278 Jahn David DE 80937 Muenchen PM
14289 Jahn Kimy DE 80937 Muenchen JUN
14300 Dehors Christine FR 95430 Butry sur Oise PW
14311 Dehors Cléo FR 95430 Butry sur Oise CH
14322 Millar David CA Dawson City PM,CPK,NT,T5,T3
14333 Millar Lorraine CA Dawson City, Yukon PW
14344 Miernik Michal PL Skaryzsko Kamenna PM,CPK
14355 Rusinow Katarzyna PL Kielce PW,CPB
14366 Czech Jacek PL Kielce PM,VET
14377 Drápal Milan CZ Bruntál PM,CPB
14388 Kuběnová Stanislava CZ Bruntál PW
14399 Bodrato Rocco IT Savona PM,CPK
14410 Silvani Simona IT Savona PW
14421 Bodrato Anita IT Savona CH
14432 Hrala František CZ Frýdek Místek PM,CPB
14443 Deighton Richard UK Leeds PM,CPK,T3
14454 Kolísková Radomíra CZ Brno PW
14465 Jones Mike UK Denbigh PM,VET,CPK
14476 Williams Richard UK Denbigh JUN
14487 Kleinschmidt Caro DE Eisenberg CPK
14498 Gregory Mark UK Chorley PM,CPK
14509 Kleinschmidt Uwe DE Eisenberg PM,CPK
14520 Thomas Malcolm UK Loftus PM,VET,CPK,NT
14531 Svoboda Vladislav CZ Písek PM
14542 Deighton Chris UK Leeds PM
14553 Adamíková Alena CZ Brno PW,CPB
14564 Duffner Wolfgang DE Schwenningen PM,CPK
14575 Urmann Leopold CZ Lenora PM
14586 Urmann Mathias CZ Lenora CH
14597 Urmannová Amáta CZ Lenora PW
14608 Urmannová Sharon CZ Lenora JUN
14619 Keseliová Klaudia SK Laakirchen PW
14630 Böhm Viktor CZ Brno PM,CPB
14641 Lacchia Anthea IT Biella PW,CPK,T3
14652 Blažek Petr CZ Brno PM,CPB
14663 Blažková Nela CZ Brno CH
14674 Kováč Dušan SK Banská Bystrica PM,CPB
14685 Trerotola Mimmo IT Milano PM,VET
14696 Dintino Andrea IT Genova PM,T5,T3
14707 Hrubý Lubomír CZ Lelekovice PM,CPB
14718 Rolando Giancarlo IT Morano PM,CPK,CPB
14729 Zíma Pavel CZ Praha PM,CPB
14740 Vieira Phillip ZA Graskop PM,CPK,T3
14751 Kroon Eriksson Mattias SE Grangesberg PM,CPK,CPB
14762 Rosensten Aulis SE Smedjebacken PM,VET,CPK,CPB
14773 Talman Nina FI Oulu PW
14784 Dobravská Barbora SK Oslany PW
14795 Pavkeje Tomáš SK Čereňany PM
14806 Dobrota Rasťo SK Banská Bystrica JUN,CH,PAN
14817 Anna Ejzler PL Legnica PW
14828 Valeček Tomáš CZ Stěbořice CPB
14839 Durda Michal CZ Třebíč CH
14850 Špička Petr CZ Náměšť na Hané PM
14861 Filoni Francesco IT Biella CH
14872 Krejcar Libor CZ Malešov PM
14883 Laco Silver CZ Havířov VET,CPB,T3
14894 Sochová Vlaďka CZ Kopřivnice PW,CPB
14905 Socha Ladislav CZ Štramberk PM,CPB
14916 Moravec Jiří CZ Světlá nad Sázavou CPB
14927 Chládová Martina CZ Světlá nad Sázavou CPB
14938 Bitzánek Daniel CZ Havířov CH
14949 Začal Vladimír CZ Zlaté Hory CPB,VIP
14960 Wasilewicz Tadeusz PL Wilkow PM,CPK,CPB,PAN
14971 Wasilewicz Marysia PL Wilkow PW
14982 Douda Zdeněk CZ Zlaté Hory CPB,VIP
14993 Kořenář Miloslav CZ Havlíčkův Brod PM,CPB
15004 Binks Marcus AU Bendigo PM,CPK,CPB
15015 Dominguez-Bella Salvador ES Madrid PM
15026 Pechová Miloslava CZ Hrob CPB
15037 Dominguez Durante Salvador ES Sevilla PM
15048 Pech Zdeněk CZ Hrob CPB
15059 Fürst Jiří CZ Hrob CH
15070 Pícha Miroslav CZ Chrast PM,CPK,CPB
15081 Friedel Pavel CZ Ostrava PM
15092 Friedel Daniel CZ Ostrava JUN
15103 Kořenář Petr CZ Havlíčkův Brod PM,CPB
15114 Broulík Jaroslav CZ Havířov PM,VET
15125 Chládek Petr CZ Staré Ždánice PM
15136 Chládek Jan CZ Staré Ždánice JUN
15147 Broulík Karel CZ Český Těšín CH
15158 Kozluk Karel CZ Zlaté Hory CPB,VIP
15169 Jansa Vilém CZ Unhošť PM,CPB
15180 Jansová Tereza CZ Unhošť JUN
15191 Jansa Jakub CZ Unhošť CH
15202 Krajči Ondrej SK Lučenec PM,CPB
15213 Prchal Jirka CZ Jihlava CPB
15224 Hanek Peter CZ Kozí Hory VET,CPK
15235 Hralová Žofka CZ Praha CH
15246 Hrala Tadeáš CZ Praha CH
15257 Némethy Milan SK Solčany PM
15268 Hubáček Jiří CZ Slaný CPB
15279 Mehlhorn Paul Dirk DE Burgstadt PM,CPK
15290 Kottek Aleš CZ Brno CPB
15301 Košta Jiří CZ Písek PM,CPB
15312 Košta Radek CZ Písek PM,CPB
15323 Hubáčková Karolína CZ Praha JUN
15334 Tučeková Daniela SK Kremnica PW
15345 Tuček Ladislav SK Kremnica PM,T3
15356 Tučeková Lenka SK Kremnica CH
15367 Kapsdorfer Miroslav SK Kremnica PM,CPK,CPB
15378 Graizely Virginie FR Sochaux PW
15389 Graizely Ludivine FR Sochaux PW
15400 Caflisch Rosemarie FR Glére PW
15411 Brioschi Massimo IT Sulbiate CPK
15422 Fürstová Marta CZ Teplice CPB
15433 Hrabovský (YC) Bedřich CZ Hrob CPB
15444 Kollár Matúš SK Trebišov CH
15455 Pertl Jiří CZ Kladno CPB
15466 Makowsky Norbert PL Złotoryja T3
15477 Martyna Makowska PL Złotoryja T3
15488 Herba Zdzislaw PL Złotoryja T3
15499 Paschek Petr CZ Suchdol nad Odrou CPB
15510 Soporský Ladislav CZ Brno T3
15532 Herry Lara CA Whitehorse, Yukon CH
15543 Kánská Jana CZ Krnov CH
15554 Postbiegl Martin CZ Milešovice CH
15576 Rác Milan CZ Zlaté Hory VIP
15587 Köhler Dan CZ Ostrava VIP
15598 Mach Vladimír CZ Zlaté Hory VIP
15609 Kotasová Gabriela CZ Zlaté Hory VIP
15620 Kotas Tomáš CZ Zlaté Hory VIP
15631 . Pajka CZ ZH VIP
15642 . Džafar CZ ZH VIP
15653 . Cvrček CZ ZH VIP